Vážení obchodní partneri

Vítame vás na stránke firmy Pasmal,s.r.o. zameranú na široký sortiment maliarskych a natieračských potrieb, sypkých suchých zmesí, stavebnej chémie sypkého aj tekutého charakteru a náradia ktoré sú nevyhnutnou súčasťou stavebných prác.

Víziou spoločnosti je   priniesť do predaja stavebného materiálu aj moderné služby a technológie, profesionálnu komunikáciu, pohodlie objednávky z domova, asistenciu pri naceňovaní a získavaní najvýhodnejšej ponuky stavebného materiálu.

Na stavebnom trhu, kde pôsobí okrem profesionálov, aj množstvo firiem so zlou povesťou, je pre nás výzvou presadiť sa a odlíšiť práve službami, ktoré sú prirodzené v iných odvetviach a je načase, aby prenikli aj do moderného stavebného priemyslu. Hlavným cieľom je poskytovať profesionálny prístup a širokú škálu kvalitných výrobkov.

Technické požiadavky sortimentu spoločnosti Pasmal, s.r.o. spĺňajú všetky požadované kritéria, sú potvrdené potrebnými osvedčeniami a certifikátmi.

Väčšinu ponúkaného tovaru máme skladom, preto sme schopní reagovať na požiadavky zákazníkov prakticky okamžite. Ušetríme Vám čas a peniaze. Dodávky tovaru sa snažíme realizovať  v čo najkratšej lehote. Ak je objednaný tovar k dispozícii, expedujeme ho ihneď, v ostatných prípadoch do 10 dní. Náš sortiment stále rozširujeme vyhľadávaním nových dodávateľov s kvalitnou produkciou a prístupnými cenami.

Radi privítame vaše podnety a rady ako neustále skvalitňovať našu prácu, pretože len tak budeme vedieť dokonalejšie spĺňať Vaše požiadavky a tým napĺňať zmysel obchodného partnerstva. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Veríme, že nami ponúkaný sortiment vás zaujme a tešíme sa na dlhodobú a úspešnú spoluprácu.

Ing. Martin Pašeň,
konateľ spoločnosti